Wojciech Adrianowski hamilton online flower delivery

Biegły rewident nr 10225 oraz członek międzynarodowej organizacji  zawodowej zrzeszającej certyfikowanych księgowych ACCA (Association of bouquet delivery hamilton and of Chartered Certified Accountants), absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych według polskich standardów (PSR) oraz standardów międzynarodowych (MSR) w tym dla grup kapitałowych. Zdobywałem doświadczenie pracując w renomowanych firmach audytorskich  Deloitte i BDO, gdzie audytowałem spółki z różnych branż, m.in. papierniczej, budowlanej, elektronicznej, w tym spółki giełdowe oraz firmy z udziałem kapitału zagranicznego.

Miałem również  okazję rozwinąć  umiejętności z zakresu zarządzania ryzykiem oraz badania procesów pełniąc funkcję Audytora Wewnętrznego w centrali jednego z banków.

Przez kilka lat pracowałem jako Główny Księgowy, zarządzając obszarem finansów i rachunkowości w firmach z branży leasingowej i ubezpieczeniowej. Dzięki temu doświadczeniu mogę powiedzieć, że rozumiem i znam proces przeprowadzania audytu z punktu widzenia klienta.

Ponadto, brałem udział w projektach typu due diligence oraz w badaniu planów przekształcenia spółek. Samodzielnie przeprowadzałem projekty usprawniające procesy w działach księgowych jako konsultant. W przeszłości  miałem możliwość prowadzić szkolenia zarówno z zakresu finansów jak i programów finansowo-księgowych.

Jako biegły rewident posiadam wiedzę i praktykę w opracowywaniu podatkowej dokumentacji cen transferowych, tak ważnej dla spółek działających w ramach grupy kapitałowej.

Jeżeli cenisz sobie jakość wpracy audytora, dotrzymywanie terminów, wskazówki jak usprawnić kontrolę w finansach oraz ograniczyć ryzyko w prowadzeniu biznesu, a przede wszystkim – dobrą atmosferę współpracy – skontaktuj się ze mną i dołącz do grona moich Klientów!

1
niezależność

 

2
obiektywizm

 

3
doświadczenie

 

https://flowercompany.ca/hamilton/ Find buy an essay uk.