Wojciech Adrianowski

Biegły rewident nr 10225 oraz członek międzynarodowej organizacji  zawodowej zrzeszającej certyfikowanych księgowych ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych według polskich standardów (PSR) oraz standardów międzynarodowych (MSR) w tym dla grup kapitałowych. Zdobywałem doświadczenie pracując w renomowanych firmach audytorskich  Deloitte i BDO, gdzie audytowałem spółki z różnych branż, m.in. papierniczej, budowlanej, elektronicznej, w tym spółki giełdowe oraz firmy z udziałem kapitału zagranicznego.

Miałem również  okazję rozwinąć  umiejętności z zakresu zarządzania ryzykiem oraz badania procesów pełniąc funkcję Audytora Wewnętrznego w centrali jednego z banków.

Przez kilka lat pracowałem jako Główny Księgowy, zarządzając obszarem finansów i rachunkowości w firmach z branży leasingowej i ubezpieczeniowej. Dzięki temu doświadczeniu mogę powiedzieć, że rozumiem i znam proces przeprowadzania audytu z punktu widzenia klienta.

Ponadto, brałem udział w projektach typu due diligence oraz w badaniu planów przekształcenia spółek. Samodzielnie przeprowadzałem projekty usprawniające procesy w działach księgowych jako konsultant. W przeszłości  miałem możliwość prowadzić szkolenia zarówno z zakresu finansów jak i programów finansowo-księgowych.

Jako biegły rewident posiadam wiedzę i praktykę w opracowywaniu podatkowej dokumentacji cen transferowych, tak ważnej dla spółek działających w ramach grupy kapitałowej.

Jeżeli cenisz sobie jakość w pracy audytora, dotrzymywanie terminów, wskazówki jak usprawnić kontrolę w finansach oraz ograniczyć ryzyko w prowadzeniu biznesu, a przede wszystkim – dobrą atmosferę współpracy – skontaktuj się ze mną i dołącz do grona moich Klientów!

1
niezależność

 

2
obiektywizm

 

3
doświadczenie